Екскаватори Yanmar: вибір та технічні характеристики для різних завдань

Екскаватори Yanmar: вибір та технічні характеристики для різних завдань

Екскаватори відносяться до спеціальної техніки, вони використовуються в таких особливих сферах, як будівництво, дорожні роботи, комунальні завдання тощо. Від маневреності та функціональності моделі залежить, наскільки робота буде зроблена якісно та швидко. Тому обираючи техніку, важливо проаналізувати технічні можливості. Популярністю користуються японські машини Yanmar, вони дуже сучасні, мають додаткове обладнання та виконують широкий спектр завдань. Купити екскаватор Янмар можна на сайті Автек. Тут представлена якісна продукція від світових виробників за доступною ціною. 

Як обрати екскаватор Yanmar

На ринку представлено декілька моделей техніки цієї відомої марки. Вони активно використовуються комунальними підприємствами, адже здатні виконати багато завдань. Серед основних переваг екскаваторів Январ можна виділити:

  • великий рівень стійкості;

  • підвищена міцність матеріалів опори та обладнання;

  • висока продуктивність;

  • двигуни різної потужності;

  • доступність запчастин та комплектуючих.

Купити екскаватор Январ можливо за доступною ціною. Повна вартість залежить від комплектації. Знайти додаткове обладнання чи запчастини не важко, вони доступні в інтернеті.

Обираючи техніку Yanmar, варто оціни завдання, які будуть перед нею поставлені. В першу чергу, визначитися з типом машини. Є невеликі компактні моделі на гусеницях. Їх ще називають міні-екскаватори. Дуже зручні та маневрені, стійкі, здатні працювати з великим навантаженням. Такі широко використовуються на будівельних майданчиках. Других видом – є екскаватори на колесах. Це більш потужніші машини з великою робочою вагою. Мають великий ковш, забезпечують максимальну глибину копання. Колісні екскаватори часто стають в нагоді комунальникам, вони здатні очистити полотно від снігу, перешкод, наслідків аварій. При цьому колеса не псують асфальт. 

При покупці варто оцінити технічні параметри, а саме:

  • вид і потужність двигуна;

  • робоча сила та навантаження;

  • глибина копання;

  • довжина стріли;

  • розміри екскаватора.

Від цих характеристик буде залежати, наскільки маневреним і потужним буде використання техніки. 

Де придбати екскаватори Yanmar

Компанія представляє на ринку широкий асортимент моделей, можна обрати ідеальну для власних потреб. Компанія подбала про безпеку і максимальний комфорт для водія. Кабіни дуже комфортабельні та зручні. Управляти машиною не важко, доступно багато функцій. Для необхідності можна докупити додаткове обладнання.

Готовий екскаватор та комплектуючі можливо придбати в магазині Автек. Крім того, компанія здійснює обслуговування техніки, тому можна звертатися по будь-яких питаннях. Сайт пропонує вигідні умови співпраці та використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта.